MX2 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Pozostałe

Wyścigi dla niezakwalifikowanych - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

9

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

19:54.797

25

2

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

10

20:42.617

22

3

68

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

21:19.760

20

4

50

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

10

21:20.263

18

5

222

Juri Naumczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

21:46.509

16

6

30

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

9

20:08.487

15

7

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

8

20:03.733

14

8

63

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

20:06.647

13

9

147

Mariusz Wójcik

MCT

8

20:34.289

12

10

150

Mariusz Kałużny

AP Głogów

8

20:35.893

11

11

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

20:50.219

10

12

121

Maciej Katulski

GAMK Gdańsk

8

21:33.999

9

13

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

8

21:43.563

8

14

128

Sebastian Małkiewicz

Motosport Castrol Team Toruń

8

21:49.511

7

15

161

Wojciech Dąbrowski

Motoklub Olsztyn

8

21:54.022

6

16

167

Przemysław Purcha

RKM Raptor

8

21:54.959

5

17

124

Marcin Kalinowski

ŁKM Łowicz

8

22:02.383

4

18

187

Karol Serowiec

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

8

22:07.781

3

19

166

Artur Stankiewcz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

8

22:22.171

2

20

113

Zbigniew Wróblewski

ŁKM Łowicz

7

19:58.541

1

21

188

Rafal Odrakiewicz

Motoklub Olsztyn

7

20:08.726

22

137

Patryk Bżdzikot

GKM Bałtyk

7

20:30.282

23

209

Dariusz Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

7

20:56.738

24

141

Michał Macuk

Motoklub Olsztyn

7

21:12.859

25

74

Adam Pawluszkiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

7

21:29.133

26

175

Krzysztof Ruta

ŁKM Łowicz

7

21:32.882

27

120

Krystian Jędrzejewski

ŁKM Łowicz

7

22:19.162

28

169

Bartosz Maślany

KM Cisy Nowogard

Honda

6

20:45.083

29

131

Tomasz Koc

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

30

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

31

106

Daniel Bałdyga

NZ

32

129

Tadeusz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

33

149

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

34

127

Łukasz Rapacz

K-MTR Osielec

35

139

Tomasz Dziołek

K-MTR Osielec

36

217

Józef Sawicki

Off Road Białystok

Yamaha

37

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

38

138

Konrad Kołton

K-MTR Osielec

39

80

Mateusz Kwiatkowski

Crosteam Zielona Góra

Yamaha