EMX-2 - Trening kwalifikacyjny gr. A

2008 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 European Championship - Talavera de la Reina - Spain, 6 kwietnia 2008
Hans-Rudolf Hein
Antonio Alia
Juan Carlos Jodra
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

71

Jose Antonio BUTRON OLIVA

RFME / E

Yamaha

RFME

11

1:57.092

5

2

519

Loic ROMBAUT

FFM / F

Kawasaki

FFM

10

1:57.876

9

3

37

Valentin TEILLET

FFM / F

KTM

FFM

12

1:59.285

9

4

49

Gunter SCHMIDINGER

OAMTC / A

Honda

ŚaMTC

14

1:59.514

13

5

43

Carmelo GUTIERREZ BALDO

RFME / E

KTM

RFME

12

1:59.756

12

6

81

Jan Rune FUGLERUD

NMF / N

KTM

NMF

11

1:59.988

7

7

106

Martin KOHUT

SMF / SK

KTM

SMF

11

2:00.065

10

8

175

Nikolaj LARSEN

DMU / DK

Suzuki

DMU

11

2:00.075

10

9

430

Christophe CHARLIER

FFM / F

Yamaha

FFM

12

2:00.186

5

10

214

Samuel ZENI

FMI / I

Yamaha

FMI

11

2:00.193

10

11

145

Michele DE BORTOLI

FMI / I

Honda

FMI

7

2:00.228

4

12

200

Arnaud TONUS

FMS / CH

KTM

FMS

9

2:00.454

7

13

19

Herjan BRAKKE

KNMV / NL

Honda

KNMV

10

2:00.493

3

14

73

Pier Filippo BERTUZZO

FMI / I

Yamaha

FMI

11

2:00.511

11

15

191

Paulo ALBERTO

FNM / P

Kawasaki

FNM

11

2:00.529

10

16

262

Giacomo DEL SEGATO

FMI / I

Honda

FMI

12

2:00.531

10

17

102

Tommy RAU

FMB / B

KTM

SMF

12

2:00.577

9

18

65

Nick TRIEST

FMB / B

FMB

13

2:00.673

13

19

23

Johan CARLSSON

SVEMO / S

Suzuki

SVEMO

12

2:00.756

10

20

56

Ceriel KLEIN KROMHOF

KNMV / NL

KTM

KNMV

11

2:00.935

10

21

52

John Christian SELJORD

Honda

NMF

12

2:01.079

11

22

21

Jonathan DAHLGREN

SVEMO / S

Honda

SVEMO

12

2:01.090

8

23

260

Remi NYEGAARD

NMF / N

Honda

NMF

13

2:01.405

12

24

151

Harry KULLAS

SML / FIN

KTM

SML

12

2:01.577

2

25

28

Neville BRADSHAW

Honda

ACU

12

2:01.606

11

26

119

Markus ERIKSSON

KTM

SVEMO

11

2:01.641

5

27

31

Rickard SANDBERG

Kawasaki

SVEMO

12

2:02.019

10

28

48

Andreas SCHMIDINGER

OAMTC / A

Honda

ŚaMTC

13

2:02.764

7

29

207

Giacomo REDONDI

FMI / I

Suzuki

FMI

12

2:03.167

3

30

162

Charles-Antoine ALLEGRA

Suzuki

FMB

11

2:03.231

4

31

45

Alex ERIKSSON

SVEMO / S

Suzuki

SVEMO

11

2:03.461

9

32

105

Jeff CLOOTS

Yamaha

FMB

11

2:03.734

4

33

42

Gerard SALAVEDRA PONT

Kawasaki

RFME

12

2:04.941

10

34

40

Javier CORROCHANO

Yamaha

RFME

12

2:05.221

6

35

182

Andy TRUYTS

Honda

MUL

8

2:05.560

7

36

38

Amauri LELOUP

Yamaha

FMB

10

2:10.269

7

37

114

Marten CREEMERS

Honda

FMB

1

1