EMX-2 - Trening kwalifikacyjny gr. B

2008 | Motocross | Mistrzostwa Europy

EMX-2 European Championship - Talavera de la Reina - Spain, 6 kwietnia 2008
Hans-Rudolf Hein
Antonio Alia
Juan Carlos Jodra
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

412

Cedric SOUBEYRAS

FFM / F

Yamaha

FFM

10

1:57.332

7

2

202

Loic LARRIEU

FFM / F

Kawasaki

FFM

10

1:58.307

7

3

53

Giuseppe DI PALMA

FSM / RSM

Honda

FSM

11

1:59.087

9

4

75

Rudy MORONI

FMI / I

Yamaha

FMI

10

1:59.813

9

5

8

Andrea CERVELLIN

FMI / I

Honda

FMI

12

2:00.085

10

6

411

Hugo DAGOD

FFM / F

Yamaha

FFM

11

2:00.325

7

7

91

Filip THURESSON

SVEMO / S

Suzuki

SVEMO

11

2:00.538

5

8

103

Kenny VAN DUEREN

FMB / B

KTM

FMB

11

2:00.581

8

9

101

Axel ALLETRU

MUL / F

KTM

MUL

9

2:00.732

2

10

26

Mats AKERBLOM

SVEMO / S

Suzuki

SVEMO

10

2:00.944

8

11

153

Marco MADDII

FMI / I

KTM

FMI

10

2:01.044

6

12

29

Gianluca MARTINI

FMI / I

Suzuki

FMI

11

2:01.327

5

13

342

Charles LEFRANCOIS

Kawasaki

FFM

9

2:01.548

6

14

51

Kevin WOUTS

FMB / B

Honda

FMB

11

2:01.634

8

15

34

Evgeniy MICHAILOV

MFR / RUS

KTM

MFR

13

2:01.780

13

16

22

Tommy MAKINEN

SML / FIN

Honda

SML

11

2:01.831

8

17

144

Sacha NAUDE

MAS / RSA

Honda

MSA

12

2:01.841

9

18

126

Scott PROBERT

Suzuki

ACU

12

2:01.876

11

19

33

Tom SŚDERSTRŚM

Yamaha

SVEMO

10

2:02.008

4

20

50

Alonso SANCHEZ OSUNA

Kawasaki

RFME

11

2:02.197

8

21

149

Jernej IRT

AMZS / SLO

Yamaha

AMZS

11

2:02.212

10

22

131

Davis LIVS

Yamaha

LaMSF

11

2:03.075

2

23

47

Ivo Alipe Mendes FERNANDES

FNM / P

Kawasaki

FNM

11

2:03.347

8

24

104

Tomas SIMKO

Honda

SMF

10

2:03.458

4

25

100

Killian AUBERSON

KTM

FMS

11

2:03.478

11

26

261

Edwin PAULI

Yamaha

NMF

9

2:03.566

2

27

110

Maik VOORWINDEN

KNMV / NL

KTM

KNMV

11

2:04.000

5

28

41

Abraham GARCIA AREVALO

RFME

13

2:04.118

10

29

300

Cristian OLIVA

Yamaha

RFME

12

2:04.276

11

30

311

Kevin AUBERSON

FMS / CH

KTM

FMS

6

2:04.279

3

31

44

Alberto LORENZO MARTIN

RFME

11

2:05.154

7

32

334

Kai SEDLAK

Yamaha

DMSB

9

2:05.901

4

33

314

Oskar WOJCIECHOWICZ

Honda

PZM

7

2:07.459

7

34

39

Adrian VILLAVERDE MARIN

Yamaha

RFME

10

2:09.431

3

35

61

Jeremy RENKENS

Yamaha

FMB

13

2:09.771

10