MX2 Junior - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1) - Olsztyn, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

6

2:19.920

4

2

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

5

2:22.030

5

3

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:22.163

7

4

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

7

2:23.878

4

5

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

5

2:24.151

3

6

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

6

2:25.020

6

7

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:25.706

2

8

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:28.979

5

9

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

7

2:30.710

7

10

26

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

5

2:32.797

3

11

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

7

2:35.403

3

12

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

7

2:35.517

2

13

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

5

2:36.814

4

14

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

6

2:36.885

4

15

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

6

2:38.436

6

16

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:38.633

3

17

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

7

2:39.310

2

18

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

6

2:39.735

2

19

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

5

2:43.202

5

20

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

5

2:45.279

4

21

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:45.333

5

22

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

5

2:45.866

5

23

32

Józef Sawicki

Off Road Białystok

4

2:48.439

2

24

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:50.348

2

25

51

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

6

2:50.693

2

26

35

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

4

2:53.264

4

27

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

6

2:54.611

5

28

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

3

2:55.151

3

29

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

2:56.673

3

30

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

4

3:00.656

3

31

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

4

3:02.694

3

32

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

5

3:05.337

2

33

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

6

3:06.193

3

34

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

3:08.352

2

35

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

Kawasaki

4

3:10.767

4

36

66

Bartosz Osiński

AMK Poltarex Człuchów

5

3:12.186

3

37

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

3

3:15.050

2

38

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

3

4:49.370

2