MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1) - Olsztyn, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

7

1:58.935

7

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

7

2:06.786

+7.851

5

3

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

5

2:06.808

+7.873

2

4

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

7

2:06.876

+7.941

7

5

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

8

2:07.680

+8.745

8

6

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

7

2:08.153

+9.218

2

7

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

2:08.827

+9.892

6

8

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:09.790

+10.855

6

9

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

6

2:09.919

+10.984

5

10

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

7

2:10.571

+11.636

6

11

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

8

2:11.114

+12.179

6

12

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

7

2:12.136

+13.201

7

13

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:12.205

+13.270

6

14

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

7

2:13.115

+14.180

7

15

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:14.452

+15.517

2

16

32

Józef Sawicki

Off Road Białystok

6

2:15.082

+16.147

6

17

26

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

6

2:15.895

+16.960

6

18

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

7

2:16.095

+17.160

7

19

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

4

2:16.485

+17.550

3

20

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

8

2:16.764

+17.829

3

21

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:17.419

+18.484

5

22

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:17.659

+18.724

3

23

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

6

2:18.436

+19.501

6

24

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

6

2:19.242

+20.307

4

25

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

5

2:22.748

+23.813

3

26

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:24.367

+25.432

3

27

66

Bartosz Osiński

AMK Poltarex Człuchów

7

2:25.022

+26.087

6

28

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

5

2:26.096

+27.161

2

29

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

7

2:26.144

+27.209

7

30

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

5

2:26.311

+27.376

5

31

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

5

2:26.464

+27.529

5

32

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

4

2:28.578

+29.643

3

33

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

6

2:29.415

+30.480

5

34

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

5

2:30.225

+31.290

4

35

51

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

5

2:32.987

+34.052

5

36

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:34.356

+35.421

4

37

35

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

4

2:36.131

+37.196

3

38

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

7

2:36.581

+37.646

2

39

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

2:38.036

+39.101

6

40

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

5

2:44.479

+45.544

2