MX2 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX85, MX2) - Chełmno, 1 czerwca 2008
Andrzej Gaszewski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

7

Łukasz Lonka

AP Głogów

10

2:18.444

3

2

14

Oskar Wojciechowicz

GAMK Gdańsk

Honda

9

2:20.069

4

3

117

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

8

2:20.368

5

4

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:20.435

8

5

5

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

8

2:20.542

7

6

12

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:21.155

6

7

2

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

2:22.434

6

8

141

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

8

2:25.838

7

9

10

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

8

2:27.356

5

10

59

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

2:28.119

9

11

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

10

2:28.947

5

12

35

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

6

2:29.117

2

13

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:29.450

7

14

39

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

Honda

8

2:32.842

6

15

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:34.856

5

16

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

3

2:36.203

3

17

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

9

2:36.335

9

18

32

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

2:37.190

7

19

50

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

8

2:37.221

8

20

30

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

9

2:41.144

4

21

112

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

9

2:42.719

7

22

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:44.504

6

23

192

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

8

2:45.940

3

24

135

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:47.523

4

25

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

Kawasaki

9

2:56.612

6

26

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:57.809

4

27

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

4

3:00.062

3

28

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

3:07.987

3

29

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

8

3:11.733

3

30

150

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

1

1