https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2)
-
Chełmno
, 1 czerwca 2008
Andrzej Gaszewski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Łukasz Lonka
2 - #117 Łukasz Wysocki
3 - #5 Arkadiusz Mańk
4 - #12 Paweł Nowicki
5 - #14 Oskar Wojciechowicz
6 - #4 Łukasz Kędzierski
7 - #3 Karol Kędzierski
8 - #141 Patryk Kwaśny
9 - #2 Łukasz Kurowski
10 - #35 Karol Knap
11 - #10 Łukasz Bembenik
12 - #50 Filip Łubisz
13 - #87 Marcin Krakowski
14 - #51 Jakub Majchrzak
15 - #59 Jakub Piątek
16 - #32 Kamil Walczak
17 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
18 - #100 Paweł Wizgier
19 - #39 Michał Dzik
20 - #57 Filip Więckowski
21 - #44 Michał Pawlak
22 - #30 Sebastian Knoff
23 - #192 Damian Jędrzejczyk
24 - #46 Filip Litwiniak
25 - #42 Daniel Stachyra
26 - #135 Mieszko Wiśniewski
27 - #155 Adam Stolarski
28 - #43 Patryk Stachyra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Łukasz Lonka
2 - #117 Łukasz Wysocki
3 - #5 Arkadiusz Mańk
4 - #12 Paweł Nowicki
5 - #14 Oskar Wojciechowicz
6 - #4 Łukasz Kędzierski
8 - #141 Patryk Kwaśny
9 - #2 Łukasz Kurowski
10 - #35 Karol Knap
11 - #10 Łukasz Bembenik
12 - #50 Filip Łubisz
13 - #87 Marcin Krakowski
14 - #51 Jakub Majchrzak
15 - #59 Jakub Piątek
16 - #32 Kamil Walczak
17 - #112 Sylwester Jędrzejczyk
18 - #100 Paweł Wizgier
19 - #39 Michał Dzik
20 - #57 Filip Więckowski
21 - #44 Michał Pawlak
22 - #30 Sebastian Knoff
23 - #192 Damian Jędrzejczyk
24 - #46 Filip Litwiniak
25 - #42 Daniel Stachyra
26 - #135 Mieszko Wiśniewski
27 - #155 Adam Stolarski
28 - #43 Patryk Stachyra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
48.704
13:45:10.762
2
2:33.307
39.9
3:22.011
13:47:44.069
+20.889
2:12.418
3
2:11.842
46.4
5:33.853
13:49:55.911
-38.405
2:50.247
4
3:46.791
27.0
9:20.644
13:53:42.702
+1:40.352
2:06.439
5
2:10.139
47.0
11:30.783
13:55:52.841
-1:32.832
3:42.971
6
4:34.927
22.3
16:05.710
14:00:27.768
+2:29.374
2:05.553
7
2:09.945
47.1
18:15.655
14:02:37.713
-1:42.814
3:52.759
8
4:15.445
24.0
22:31.100
14:06:53.158
+2:09.943
2:05.502