MX85 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX85, MX2) - Chełmno, 1 czerwca 2008
Andrzej Gaszewski
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:28.680

7

2

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:29.797

6

3

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:34.297

5

4

59

Mario Bolibruch

TKM Zakopane

8

2:35.156

7

5

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:41.504

5

6

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

6

2:46.244

5

7

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:46.761

5

8

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:46.987

7

9

28

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:47.516

6

10

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

7

2:47.610

5

11

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

6

2:49.779

5

12

27

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:50.535

6

13

55

Filip Monkiewicz

Klub Motorowy Szczecin

7

2:51.172

4

14

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:55.030

5

15

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

5

2:55.333

5

16

70

Michał Smagała

NZ

KTM

5

2:56.096

4

17

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

KTM

6

2:56.513

6

18

65

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

Yamaha

7

2:57.497

7

19

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:58.194

5

20

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:58.656

6

21

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

5

2:59.057

4

22

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

4

3:00.327

3

23

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

6

3:02.545

2

24

76

Karol Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

6

3:02.596

4

25

78

Domink Chudzik

MKO Oborniki

Suzuki

6

3:03.250

2

26

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

3:06.259

3

27

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

3:08.836

5

28

73

Filip Mucha

NZ

Yamaha

6

3:09.809

4

29

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

3:15.620

5

30

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

3

3:21.380

3

31

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

3:42.337

5