https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #18 Łukasz Lonka
2 - #5 Łukasz Kędzierski
3 - #7 Arkadiusz Mańk
4 - #2 Karol Kędzierski
5 - #117 Toni Wolf
6 - #8 Mateusz Ognisty
7 - #6 Jacek Lonka
8 - #181 Paweł Szturomski
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #25 Karol Knap
11 - #12 Waldemar Lonka
12 - #118 Aleksander Fledler
13 - #15 Jakub Majchrzak
14 - #13 Mirosław Kowalski
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #89 Andrzej SEREMET
17 - #140 Szymon Przymusiński
18 - #87 Marcin Krakowski
19 - #70 Mariusz Bukowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #67 Piotr Zalewski
22 - #31 Janusz Piotrowski
23 - #62 Tomasz Zych
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #72 Jarosław Ziemacki
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #177 Ronny Herlitschke
28 - #9 Fabian Szymański
29 - #103 Sławomir Przybyła
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #18 Łukasz Lonka
2 - #5 Łukasz Kędzierski
3 - #7 Arkadiusz Mańk
5 - #117 Toni Wolf
6 - #8 Mateusz Ognisty
7 - #6 Jacek Lonka
8 - #181 Paweł Szturomski
9 - #4 Jacek Olszewski
10 - #25 Karol Knap
11 - #12 Waldemar Lonka
12 - #118 Aleksander Fledler
13 - #15 Jakub Majchrzak
14 - #13 Mirosław Kowalski
15 - #75 Marcin Rzętkowski
16 - #89 Andrzej SEREMET
17 - #140 Szymon Przymusiński
18 - #87 Marcin Krakowski
19 - #70 Mariusz Bukowski
20 - #157 Ronny Borch
21 - #67 Piotr Zalewski
22 - #31 Janusz Piotrowski
23 - #62 Tomasz Zych
24 - #54 Tomasz Stachyra
25 - #72 Jarosław Ziemacki
26 - #59 Stanisław Żytecki
27 - #177 Ronny Herlitschke
28 - #9 Fabian Szymański
29 - #103 Sławomir Przybyła
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
5.251
14:45:56.944
1
2:22.448
49.3
2:27.699
14:48:19.392
+6.869
2:15.579
2
2:19.102
50.5
4:46.801
14:50:38.494
+2.505
2:16.597
3
2:17.721
51.0
7:04.522
14:52:56.215
+1.817
2:15.904
4
2:17.506
51.1
9:22.028
14:55:13.721
+1.818
2:15.688
5
2:30.969
46.5
11:52.997
14:57:44.690
+14.162
2:16.807
6
2:20.536
50.0
14:13.533
15:00:05.226
+3.979
2:16.557
7
2:17.911
50.9
16:31.444
15:02:23.137
+0.213
2:17.698
8
2:19.024
50.5
18:50.468
15:04:42.161
+1.404
2:17.620
9
2:20.668
49.9
21:11.136
15:07:02.829
+3.048
2:17.620
10
2:20.977
49.8
23:32.113
15:09:23.806
+3.987
2:16.990
11
2:21.338
49.7
25:53.451
15:11:45.144
+2.474
2:18.864
12
2:20.145
50.1
28:13.596
15:14:05.289
+2.917
2:17.228
13
2:25.321
48.3
30:38.917
15:16:30.610
+7.294
2:18.027