MX2 Junior - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:13.350

4

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

7

2:18.183

+4.833

5

3

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:18.934

+5.584

4

4

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:20.426

+7.076

7

5

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

8

2:21.778

+8.428

8

6

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:23.354

+10.004

4

7

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:23.398

+10.048

4

8

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

7

2:23.418

+10.068

7

9

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

8

2:23.436

+10.086

6

10

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:23.962

+10.612

7

11

105

Jack Krupke

Niemcy

7

2:24.645

+11.295

5

12

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

8

2:26.574

+13.224

7

13

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:27.010

+13.660

7

14

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

8

2:27.369

+14.019

5

15

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:27.912

+14.562

6

16

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:28.387

+15.037

4

17

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

8

2:28.996

+15.646

6

18

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

6

2:31.821

+18.471

3

19

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:32.623

+19.273

5

20

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:33.056

+19.706

4

21

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:33.631

+20.281

5

22

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:34.433

+21.083

7

23

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

4

2:35.089

+21.739

2

24

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

5

2:35.157

+21.807

3

25

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:36.806

+23.456

3

26

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

7

2:37.627

+24.277

4

27

30

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

7

2:38.408

+25.058

7

28

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

7

2:47.258

+33.908

5

29

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:48.697

+35.347

5

30

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

5

2:49.431

+36.081

4

31

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

7

2:50.470

+37.120

4

32

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:53.602

+40.252

5