https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #10 Sebastian Knoff
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #105 Jack Krupke
10 - #7 Jędrzej Żuralski
11 - #44 Michał Pawlak
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #9 Rafał Kiczko
14 - #57 Dawid Sierociński
15 - #19 Filip Więckowski
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #28 Patryk Gudbaj Galica
18 - #48 Maciej Woźniak
19 - #129 Filip Kaźmierczak
20 - #8 Zbigniew Janicki
21 - #42 Daniel Stachyra
22 - #79 Patryk Głowania
23 - #30 Patryk Drobnica
24 - #71 Patryk Rubacki
25 - #33 Marcin Bogucki
26 - #49 Mikołaj Kołodziejak
27 - #29 Tomasz Węgrzyn
28 - #25 Daniel Bołtromiejuk
29 - #50 Mariusz Kałużny
30 - #171 Krystian Kudłacz
31 - #43 Patryk Stachyra
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #4 Patryk Kwaśny
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #5 Filip Łubisz
6 - #10 Sebastian Knoff
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #105 Jack Krupke
10 - #7 Jędrzej Żuralski
11 - #44 Michał Pawlak
12 - #13 Adrian Piłat
13 - #9 Rafał Kiczko
14 - #57 Dawid Sierociński
15 - #19 Filip Więckowski
16 - #53 Maciej Chyc Magdzin
17 - #28 Patryk Gudbaj Galica
18 - #48 Maciej Woźniak
19 - #129 Filip Kaźmierczak
20 - #8 Zbigniew Janicki
21 - #42 Daniel Stachyra
22 - #79 Patryk Głowania
23 - #30 Patryk Drobnica
24 - #71 Patryk Rubacki
25 - #33 Marcin Bogucki
26 - #49 Mikołaj Kołodziejak
27 - #29 Tomasz Węgrzyn
28 - #25 Daniel Bołtromiejuk
29 - #50 Mariusz Kałużny
31 - #43 Patryk Stachyra
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
8.110
13:45:44.453
1
2:56.725
39.7
3:04.835
13:48:41.178
+37.069
2:19.656
2
2:45.811
42.3
5:50.646
13:51:26.989
+32.178
2:13.633
3
2:46.072
42.3
8:36.718
13:54:13.061
+31.916
2:14.156
4
2:47.005
42.0
11:23.723
13:57:00.066
+32.678
2:14.327
5
2:49.652
41.4
14:13.375
13:59:49.718
+35.522
2:14.130
6
2:50.136
41.3
17:03.511
14:02:39.854
+33.417
2:16.719
7
2:50.185
41.2
19:53.696
14:05:30.039
+32.837
2:17.348
8
2:50.145
41.3
22:43.841
14:08:20.184
+33.388
2:16.757
9
2:53.499
40.5
25:37.340
14:11:13.683
+36.584
2:16.915