MX2 Junior - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Nowogard, 13 lipca 2008
Jerzy Dowejko
Tadeusz Hołubowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

13

25:52.297

25

2

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

26:26.100

22

3

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

13

26:26.375

20

4

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

13

26:35.095

18

5

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

13

27:25.110

16

6

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

27:26.593

15

7

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

13

27:28.075

14

8

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

13

27:29.225

13

9

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

27:30.225

12

10

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

27:35.767

11

11

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

13

27:52.893

10

12

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

13

27:54.216

9

13

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

12

26:05.289

8

14

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:08.543

7

15

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:10.919

6

16

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:21.194

5

17

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

12

26:34.698

4

18

82

Kamil Kosmala

Crosteam Zielona Góra

12

26:38.580

3

19

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

26:40.673

2

20

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

26:55.407

1

21

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

12

27:02.681

22

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

12

28:27.363

23

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

Kawasaki

11

25:59.333

24

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

26:03.557

25

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

11

26:17.401

26

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

11

26:20.294

27

62

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

11

26:21.992

28

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:26.947

29

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

27:06.668

30

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

27:20.707

31

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

11

27:27.321

32

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

11

28:13.583

33

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

10

26:02.073

34

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

10

26:28.634