https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Lipno
, 27 lipca 2008
Jerzy Dowejko
Waldemar Łykowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Łukasz Lonka
2 - #3 Łukasz Bembenik
3 - #47 Wojciech Grodzki
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #4 Patryk Kwaśny
6 - #5 Filip Łubisz
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #57 Dawid Sierociński
9 - #9 Rafał Kiczko
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #28 Patryk Gudbaj Galica
12 - #10 Sebastian Knoff
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #7 Jędrzej Żuralski
15 - #13 Adrian Piłat
16 - #20 Michał Ziemski
17 - #53 Maciej Chyc Magdzin
18 - #33 Marcin Bogucki
19 - #49 Mikołaj Kołodziejak
20 - #103 Piotr Wojtyło
21 - #44 Michał Pawlak
22 - #42 Daniel Stachyra
23 - #71 Patryk Rubacki
24 - #92 Damian Jędrzejczyk
25 - #25 Daniel Bołtromiejuk
26 - #43 Patryk Stachyra
27 - #46 Filip Litwiniak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Łukasz Lonka
3 - #47 Wojciech Grodzki
4 - #6 Jakub Piątek
5 - #4 Patryk Kwaśny
6 - #5 Filip Łubisz
7 - #16 Damian Dymowski
8 - #57 Dawid Sierociński
9 - #9 Rafał Kiczko
10 - #19 Filip Więckowski
11 - #28 Patryk Gudbaj Galica
12 - #10 Sebastian Knoff
13 - #12 Sylwester Jędrzejczyk
14 - #7 Jędrzej Żuralski
15 - #13 Adrian Piłat
16 - #20 Michał Ziemski
17 - #53 Maciej Chyc Magdzin
18 - #33 Marcin Bogucki
19 - #49 Mikołaj Kołodziejak
20 - #103 Piotr Wojtyło
21 - #44 Michał Pawlak
22 - #42 Daniel Stachyra
23 - #71 Patryk Rubacki
24 - #92 Damian Jędrzejczyk
25 - #25 Daniel Bołtromiejuk
26 - #43 Patryk Stachyra
27 - #46 Filip Litwiniak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1:38.553
11:25:14.950
1
2:30.764
36.3
4:09.317
11:27:45.714
+11.603
2:19.161
2
1:40.707
54.3
5:50.024
11:29:26.421
+4.479
1:36.228
3
2:38.587
34.5
8:28.611
11:32:05.008
+1:01.896
1:36.691
4
1:41.823
53.7
10:10.434
11:33:46.831
-1:02.135
2:43.958
5
2:32.163
36.0
12:42.597
11:36:18.994
+55.527
1:36.636
6
1:41.633
53.8
14:24.230
11:38:00.627
-23.540
2:05.173
7
3:30.612
26.0
17:54.842
11:41:31.239
-1:45.513
5:16.125
8
1:40.528
54.4
19:35.370
11:43:11.767
+3.753
1:36.775
9
2:29.136
36.7
22:04.506
11:45:40.903