MX2 Junior - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski IV Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Lipno, 27 lipca 2008
Jerzy Dowejko
Waldemar Łykowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

14

24:25.905

25

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

14

25:42.915

+1:17.010

22

3

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

26:02.459

+1:36.554

20

4

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

14

26:04.142

+1:38.237

18

5

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

14

26:19.626

+1:53.721

16

6

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

13

24:30.507

+1 okr.

15

7

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

24:42.633

+1 okr.

14

8

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

13

25:06.349

+1 okr.

13

9

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

13

25:07.618

+1 okr.

12

10

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

13

25:12.556

+1 okr.

11

11

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

25:13.167

+1 okr.

10

12

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

25:30.459

+1 okr.

9

13

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

12

24:27.635

+2 okr.

8

14

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

24:32.449

+2 okr.

7

15

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

12

24:36.875

+2 okr.

6

16

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

24:58.620

+2 okr.

5

17

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

12

25:38.581

+2 okr.

4

18

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

12

25:40.843

+2 okr.

3

19

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

25:59.790

+2 okr.

2

20

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

12

26:25.204

+2 okr.

1

21

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

Yamaha

12

26:32.619

+2 okr.

22

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

25:25.234

+3 okr.

23

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

8

15:43.971

+6 okr.

24

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

11:00.742

+8 okr.

25

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

4

10:05.447

+10 okr.

26

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

3

8:14.213

+11 okr.

27

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

0

16.082

+14 okr.