MX2 Junior - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski V Runda ( MX2 Junior) - Lidzbark Warmiński, 3 sierpnia 2008
Roman Gliński
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

13

24:11.381

25

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

13

24:32.636

22

3

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

13

24:41.098

20

4

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

24:46.761

18

5

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

13

24:58.016

16

6

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

13

25:08.633

15

7

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

13

25:14.461

14

8

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

13

25:20.471

13

9

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

25:27.445

12

10

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

13

25:38.534

11

11

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

13

25:48.675

10

12

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

13

25:50.137

9

13

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

13

25:56.366

8

14

56

Olexiy Molchanov

Ukraina

TM

12

24:12.732

7

15

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

24:24.282

6

16

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

12

24:25.436

5

17

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

12

25:00.035

4

18

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

12

25:19.581

3

19

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

12

25:28.579

2

20

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:58.585

1

21

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

12

26:30.604

22

73

Damian Pietrukaniec

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

11

24:22.326

23

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

24:36.119

24

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

25:29.413

25

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

Yamaha

11

26:14.210