MX2 Junior - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Wschowa, 10 sierpnia 2008
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:06.658

7

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

7

2:06.878

6

3

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:08.550

3

4

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:09.567

4

5

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:10.601

9

6

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

8

2:10.606

4

7

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

9

2:11.233

8

8

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

8

2:11.726

7

9

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:11.786

7

10

118

Toni Simon

Niemcy

7

2:12.160

5

11

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

9

2:12.613

3

12

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

9

2:12.905

8

13

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:14.790

8

14

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

7

2:15.558

4

15

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

9

2:16.321

2

16

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

9

2:16.499

3

17

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:17.723

7

18

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

9

2:18.106

8

19

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

8

2:20.515

6

20

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

8

2:21.864

7

21

89

Krzysztof Marszałek

AP Głogów

KTM

7

2:22.275

3

22

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

8

2:23.284

3

23

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

6

2:23.899

2

24

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

7

2:24.516

7

25

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:24.745

2

26

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:26.956

3

27

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:27.416

2

28

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:36.785

2