MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Wschowa, 10 sierpnia 2008
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

8

2:01.273

2

2

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

7

2:04.827

4

3

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:05.699

5

4

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

7

2:07.358

5

5

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

6

2:07.650

6

6

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:08.687

5

7

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:08.973

6

8

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

7

2:09.020

6

9

118

Toni Simon

Niemcy

KTM

7

2:09.700

5

10

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:09.836

8

11

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:09.913

2

12

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

8

2:10.038

6

13

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:11.187

3

14

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

8

2:11.391

6

15

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

2

2:12.929

2

16

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

7

2:15.022

3

17

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

5

2:15.629

2

18

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

7

2:16.589

2

19

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

8

2:17.393

5

20

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:17.530

6

21

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:17.812

3

22

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

3

2:18.172

2

23

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

4

2:19.032

4

24

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

7

2:20.600

3

25

89

Krzysztof Marszałek

AP Głogów

KTM

7

2:22.839

4

26

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:24.843

4

27

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

8

2:27.993

2

28

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:29.244

5