MX2 Junior - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Wschowa, 10 sierpnia 2008
Bolesław Raczkowski
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

12

26:42.498

25

2

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

12

26:44.934

+2.436

22

3

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

12

27:03.487

+20.989

20

4

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

27:14.680

+32.182

18

5

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

12

27:25.300

+42.802

16

6

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

27:27.600

+45.102

15

7

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

27:28.863

+46.365

14

8

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

12

27:33.603

+51.105

13

9

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

27:40.347

+57.849

12

10

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

12

27:42.112

+59.614

11

11

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

27:42.655

+1:00.157

10

12

118

Toni Simon

Niemcy

KTM

12

27:51.235

+1:08.737

9

13

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

27:56.118

+1:13.620

8

14

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

28:23.553

+1:41.055

7

15

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

12

28:35.390

+1:52.892

6

16

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

12

28:51.756

+2:09.258

5

17

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

29:15.393

+2:32.895

4

18

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

26:55.405

+1 okr.

3

19

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

11

26:56.991

+1 okr.

2

20

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

27:23.871

+1 okr.

1

21

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

27:45.309

+1 okr.

22

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

27:50.029

+1 okr.

23

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

28:07.214

+1 okr.

24

89

Krzysztof Marszałek

AP Głogów

KTM

11

28:38.127

+1 okr.

25

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

10

27:37.667

+2 okr.

26

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

27:56.984

+2 okr.

27

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

1

2:39.235

+11 okr.