MX1 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Człuchów, 23 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

120

Roman Morozov

Ukraina

Yamaha

14

31:32.425

25

2

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

32:01.188

+28.763

22

3

7

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

14

32:03.124

+30.699

20

4

5

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

14

32:18.220

+45.795

18

5

9

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

14

33:40.797

+2:08.372

16

6

8

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

14

33:51.088

+2:18.663

15

7

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

31:38.917

+1 okr.

14

8

6

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

13

32:08.045

+1 okr.

13

9

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

13

32:48.471

+1 okr.

12

10

15

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

13

33:16.928

+1 okr.

11

11

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

13

33:50.098

+1 okr.

10

12

82

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

12

31:59.134

+2 okr.

9

13

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

32:03.619

+2 okr.

8

14

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

12

32:13.507

+2 okr.

7

15

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

32:59.665

+2 okr.

6

16

31

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

12

33:11.873

+2 okr.

5

17

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

33:38.622

+2 okr.

4

18

69

Michał Ficoń

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

34:31.167

+2 okr.

3

19

26

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

34:43.371

+2 okr.

2

20

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

32:30.410

+3 okr.

1

21

195

Stanisław Grygiel

AMK Poltarex Człuchów

KTM

11

32:53.841

+3 okr.

22

103

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

7

22:41.663

+7 okr.

23

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

5

15:00.800

+9 okr.

24

63

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

3

10:27.159

+11 okr.

25

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

1

2:31.010

+13 okr.