MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Człuchów, 23 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:11.801

6

2

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:18.024

2

3

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:19.918

2

4

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

6

2:20.588

5

5

21

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:21.908

2

6

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:23.025

6

7

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

6

2:23.998

5

8

118

Toni Simon

Niemcy

KTM

6

2:25.047

5

9

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:25.232

7

10

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:25.357

8

11

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

7

2:25.890

2

12

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

7

2:27.817

3

13

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:30.484

3

14

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

5

2:30.487

2

15

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:30.645

6

16

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

7

2:35.213

7

17

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

6

2:37.729

3

18

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

6

2:39.972

2

19

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

6

2:41.918

6

20

153

Mateusz Salamon

NZ

7

2:43.909

4

21

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:44.117

3

22

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

5

2:44.776

2

23

51

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

5

2:47.562

3

24

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

6

2:49.158

5

25

73

Damian Pietrukaniec

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:54.075

6

26

62

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Honda

6

2:55.087

2

27

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:55.621

3

28

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

6

3:06.022

3

29

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

3:09.674

2