MX2 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX85, MX2) - Człuchów, 24 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

7

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

8

2:08.767

8

2

120

Roman Morozov

Ukraina

Yamaha

7

2:10.096

5

3

5

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

6

2:12.557

4

4

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:13.595

7

5

12

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:14.082

7

6

117

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

7

2:15.780

2

7

10

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

7

2:18.834

7

8

59

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:18.869

4

9

2

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

8

2:20.549

2

10

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:21.709

7

11

29

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:21.729

5

12

141

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

2

2:22.130

2

13

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

6

2:22.908

6

14

111

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:23.129

7

15

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

4

2:23.888

4

16

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

4

2:24.206

3

17

17

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:27.456

4

18

39

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

6

2:31.706

2

19

110

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

5

2:32.190

3

20

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

7

2:33.107

2

21

30

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

8

2:36.248

2

22

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

2:39.651

4

23

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

4

2:44.949

4

24

68

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

2

2:49.565

2

25

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:51.467

6

26

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

4

2:56.041

3

27

23

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

3:01.171

2

28

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

7

3:03.397

3

29

192

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

2

3:50.559

2