MX2 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX85, MX2) - Człuchów, 24 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

7

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:07.035

4

2

120

Roman Morozov

Ukraina

Yamaha

7

2:08.590

+1.555

5

3

2

Łukasz Kurowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

6

2:08.867

+1.832

4

4

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:10.389

+3.354

6

5

4

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:10.580

+3.545

5

6

117

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Honda

7

2:10.596

+3.561

2

7

5

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:10.692

+3.657

6

8

12

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:11.073

+4.038

4

9

10

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

6

2:17.510

+10.475

2

10

111

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:17.570

+10.535

7

11

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:17.746

+10.711

8

12

59

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:18.002

+10.967

4

13

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

5

2:19.627

+12.592

2

14

29

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:21.355

+14.320

7

15

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:21.361

+14.326

6

16

30

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

7

2:21.860

+14.825

3

17

141

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:22.008

+14.973

2

18

17

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:23.000

+15.965

2

19

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

3

2:23.394

+16.359

2

20

39

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

6

2:24.630

+17.595

2

21

110

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

Honda

7

2:27.785

+20.750

3

22

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:34.121

+27.086

3

23

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

7

2:40.304

+33.269

2

24

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

5

2:40.590

+33.555

3

25

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:41.673

+34.638

3

26

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:43.700

+36.665

3

27

23

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

3:03.121

+56.086

2

28

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

2

3:32.832

+1:25.797

2