MX85 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX85, MX2) - Człuchów, 24 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

5

2:29.735

3

2

27

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

4

2:45.995

3

3

96

Luis Carstens

Hiszpania

KTM

5

2:48.471

3

4

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

5

2:50.235

5

5

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

2:51.623

2

6

28

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:52.004

5

7

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:55.319

5

8

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

5

2:55.661

5

9

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

5

2:57.341

4

10

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

3:00.647

5

11

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

3:01.015

4

12

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

3:02.436

3

13

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

4

3:02.554

2

14

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda I

5

3:03.663

2

15

65

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

5

3:03.694

5

16

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

5

3:05.292

4

17

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

AMK Poltarex Człuchów / Honda I

5

3:05.818

3

18

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

5

3:06.331

2

19

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

2

3:09.368

2

20

70

Michał Smagała

NZ

KTM

4

3:11.318

4

21

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

3:11.825

3

22

55

Filip Monkiewicz

Klub Motorowy Szczecin

5

3:12.595

4

23

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

2

3:19.886

2

24

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

4

3:41.158

2

25

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

4

3:44.151

3

26

69

Patryk Sikyna

TKM Zakopane

4

4:12.588

2

27

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

3

5:23.326

3