MX85 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski VII Runda (MX85, MX2) - Człuchów, 24 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

11

27:42.010

25

2

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

28:31.922

+49.912

22

3

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

29:31.063

+1:49.053

20

4

27

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

Honda

AMK Poltarex Człuchów / Honda II

10

27:51.559

+1 okr.

18

5

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

10

28:03.406

+1 okr.

16

6

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

10

28:18.016

+1 okr.

15

7

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

10

28:29.147

+1 okr.

14

8

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

AMK Poltarex Człuchów / Honda I

10

28:38.314

+1 okr.

13

9

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

10

28:40.538

+1 okr.

12

10

101

Valeriy Dotsenko

Ukraina

KTM

10

28:51.734

+1 okr.

11

11

70

Michał Smagała

NZ

KTM

10

29:15.772

+1 okr.

10

12

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

29:38.613

+1 okr.

9

13

28

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

29:48.298

+1 okr.

8

14

55

Filip Monkiewicz

Klub Motorowy Szczecin

KTM

10

29:51.220

+1 okr.

7

15

65

Miłosz Kozica

MKO Oborniki

10

30:18.959

+1 okr.

6

16

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

10

30:35.574

+1 okr.

5

17

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

9

28:30.942

+2 okr.

4

18

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

9

29:55.338

+2 okr.

3

19

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

9

30:53.920

+2 okr.

2

20

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

8

28:29.660

+3 okr.

1

21

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

31:16.576

+3 okr.

22

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

28:05.234

+5 okr.

23

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

6

17:27.172

+5 okr.

24

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

5

18:57.930

+6 okr.

25

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

4

12:05.428

+7 okr.

26

96

Luis Carstens

Hiszpania

KTM

3

10:22.199

+8 okr.