do 30 lat - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda - Ostrów Wielkopolski, 25 maja 2008
Wiktor Firlik
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

8

20:53.614

25

2

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

8

21:09.509

+15.895

22

3

71

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

8

21:28.192

+34.578

20

4

72

Przemysław Nowak

MKS Nekla

8

21:46.641

+53.027

18

5

12

Adam Majcher

WKM Wschowa

Honda

8

21:51.487

+57.873

16

6

25

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

8

22:01.455

+1:07.841

15

7

224

Bartosz Małek

NZ

8

22:04.641

+1:11.027

14

8

31

Sebastian Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

8

22:24.629

+1:31.015

13

9

8

Marcin Nowak

MKS Nekla

8

22:32.807

+1:39.193

12

10

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

8

22:35.241

+1:41.627

11

11

14a

Marcin Przyjemski

WKM Wschowa

Yamaha

8

22:40.583

+1:46.969

10

12

70

Krzysztof Bordulak

AP Głogów

KTM

8

22:52.726

+1:59.112

9

13

211

Adam Paprzycki

NZ

8

22:57.854

+2:04.240

8

14

15

Fabian Grześkowiak

WKM Wschowa

Yamaha

8

23:05.974

+2:12.360

7

15

47

Lucjan Morawski

MX Koszalin

8

23:10.206

+2:16.592

6

16

137

Andrzej Krukowski

MX Koszalin

8

23:20.714

+2:27.100

5

17

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

KTM

8

23:23.115

+2:29.501

4

18

149

Michał Sobczyk

NZ

8

23:23.824

+2:30.210

3

19

89

Łukasz Jędryszczak

MX Koszalin

8

23:34.550

+2:40.936

2

20

123

Marcin Dominik

MKS Nekla

8

23:45.092

+2:51.478

1

21

39

Mariusz Ilnicki

NZ

8

24:04.204

+3:10.590

22

80

Krzysztof Jaśkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

7

20:55.148

+1 okr.

23

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

20:59.788

+1 okr.

24

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

7

21:03.758

+1 okr.

25

92

Arkadiusz Nowakowski

Klub Motorowy Szczecin

7

21:11.659

+1 okr.

26

26

Jan Perużyński

WKM Wschowa

7

21:15.754

+1 okr.

27

11

Marcin Szczerek

OKM Ostrów Wielkopolski

7

21:25.708

+1 okr.

28

545

Krzysztof Kowalewski

MX Koszalin

7

21:41.646

+1 okr.

29

18

Tadeusz Kurp

OKM Ostrów Wielkopolski

4

11:46.949

+4 okr.