do 30 lat - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej I Runda - Ostrów Wielkopolski, 25 maja 2008
Wiktor Firlik
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

8

20:57.022

25

2

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

8

21:00.013

+2.991

22

3

71

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

8

21:00.229

+3.207

20

4

25

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

8

21:54.574

+57.552

18

5

72

Przemysław Nowak

MKS Nekla

8

21:58.628

+1:01.606

16

6

23

Łukasz Grzybowski

NZ

8

22:16.781

+1:19.759

15

7

224

Bartosz Małek

NZ

8

22:17.015

+1:19.993

14

8

12

Adam Majcher

WKM Wschowa

Honda

8

22:26.979

+1:29.957

13

9

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

8

22:32.248

+1:35.226

12

10

8

Marcin Nowak

MKS Nekla

8

22:36.481

+1:39.459

11

11

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

KTM

8

22:37.326

+1:40.304

10

12

14a

Marcin Przyjemski

WKM Wschowa

Yamaha

8

22:40.175

+1:43.153

9

13

211

Adam Paprzycki

NZ

8

22:52.877

+1:55.855

8

14

15

Fabian Grześkowiak

WKM Wschowa

Yamaha

8

23:03.509

+2:06.487

7

15

123

Marcin Dominik

MKS Nekla

8

23:09.463

+2:12.441

6

16

70

Krzysztof Bordulak

AP Głogów

KTM

8

23:17.182

+2:20.160

5

17

137

Andrzej Krukowski

MX Koszalin

8

23:17.756

+2:20.734

4

18

31

Sebastian Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

8

23:21.198

+2:24.176

3

19

39

Mariusz Ilnicki

NZ

8

23:31.348

+2:34.326

2

20

11

Marcin Szczerek

OKM Ostrów Wielkopolski

8

23:34.400

+2:37.378

1

21

80

Krzysztof Jaśkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

8

23:49.126

+2:52.104

22

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

23:51.099

+2:54.077

23

149

Michał Sobczyk

NZ

8

23:51.342

+2:54.320

24

47

Lucjan Morawski

MX Koszalin

7

21:04.840

+1 okr.

25

89

Łukasz Jędryszczak

MX Koszalin

7

21:10.612

+1 okr.

26

26

Jan Perużyński

WKM Wschowa

7

21:24.131

+1 okr.

27

10

Karol Poprawa

OKM Ostrów Wielkopolski

7

21:31.161

+1 okr.

28

92

Arkadiusz Nowakowski

Klub Motorowy Szczecin

7

21:34.864

+1 okr.

29

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

7

21:43.029

+1 okr.

30

545

Krzysztof Kowalewski

MX Koszalin

7

21:56.136

+1 okr.

31

188

Ryszard Miśkiewicz

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

5

15:04.295

+3 okr.

32

18

Tadeusz Kurp

OKM Ostrów Wielkopolski

5

15:10.390

+3 okr.