do 30 lat - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda - Oborniki, 26 października 2008
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Suzuki

5

1:48.890

1

2

737

Sebastian Dąbrowski

Zmotoryzowana Wschowa

5

1:54.620

+5.730

2

3

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

4

1:55.381

+6.491

1

4

12

Adam Majcher

WKM Wschowa

Honda

5

1:56.016

+7.126

3

5

25

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

4

1:56.160

+7.270

3

6

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

Yamaha

4

1:56.180

+7.290

2

7

53

Maciej Rączkiewicz

MKO Oborniki

4

1:57.171

+8.281

3

8

9

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

3

1:57.779

+8.889

1

9

311

Przemysław Kramer

MKO Oborniki

1

1:58.245

+9.355

1

10

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

4

1:58.387

+9.497

4

11

55

Sebastian Rymacki

MKO Oborniki

1

1:58.675

+9.785

1

12

404

Michał Szymański

MKO Oborniki

3

1:58.800

+9.910

2

13

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

KTM

4

1:58.950

+10.060

2

14

699

Hubert Schoener

MKO Oborniki

3

1:59.528

+10.638

2

15

71

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

4

1:59.929

+11.039

4

16

9

Arkadiusz Pietruńko

WKM Wschowa

4

2:00.024

+11.134

2

17

8

Maciej Rybarczyk

MKO Oborniki

3

2:03.755

+14.865

2

18

140

Piotr Czaban

MKO Oborniki

3

2:04.680

+15.790

1

19

777

Dominik Łuczak

WKM Wschowa

2

2:05.861

+16.971

2

20

177

Lucjan Morawski

MX Koszalin

Honda

4

2:06.001

+17.111

4

21

155

Jakub Polasik

MKO Oborniki

Honda

1

2:06.100

+17.210

1

22

733

Wojciech Bogucki

NZ

4

2:06.564

+17.674

4

23

251

Mariusz Ilnicki

NZ

Yamaha

4

2:06.722

+17.832

4

24

198

Andrzej Szukiel

WKM Wschowa

4

2:06.754

+17.864

4

25

74

Maciej Węcławski

MKO Oborniki

4

2:06.827

+17.937

4

26

95

Hubert Dopierała

MKS Nekla

4

2:06.925

+18.035

4

27

66

Leszek Kluczyński

MKO Oborniki

KTM

1

2:06.938

+18.048

1

28

21

Dariusz Faluta

Zmotoryzowana Wschowa

4

2:06.942

+18.052

4

29

444

Aleksy Rybarczyk

MKO Oborniki

4

2:07.040

+18.150

3

30

23

Marcin Dominik

MKS Nekla

Honda

4

2:07.558

+18.668

3

31

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

Yamaha

3

2:07.574

+18.684

2

32

57

Łukasz Chruścicki

Zmotoryzowana Wschowa

4

2:08.255

+19.365

4

33

80

Krzysztof Jaśkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

4

2:08.780

+19.890

4

34

188

Ryszard Miśkiewicz

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

4

2:09.946

+21.056

3

35

61

Grzegorz Sienkiewicz

4

2:10.037

+21.147

3

36

442

Krzysztof Minge

4

2:10.085

+21.195

4

37

44

Paweł Militowski

OKM Ostrów Wielkopolski

4

2:10.593

+21.703

4

38

99

Tomasz Korczak

MKO Oborniki

Suzuki

2

2:10.884

+21.994

1

39

31

Sebastian Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

4

2:11.507

+22.617

3

40

151

Szymon Galewski

WKM Wschowa

4

2:12.976

+24.086

4

41

148

Damian Polański

4

2:13.458

+24.568

3

42

79

Filip Czajkowski

MKO Oborniki

4

2:13.761

+24.871

2