do 30 lat - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda - Oborniki, 26 października 2008
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Suzuki

9

17:56.228

25

2

71

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

9

17:57.682

22

3

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

9

18:09.978

20

4

737

Sebastian Dąbrowski

Zmotoryzowana Wschowa

9

18:21.531

18

5

699

Hubert Schoener

MKO Oborniki

9

18:27.657

16

6

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

KTM

9

18:36.741

15

7

12

Adam Majcher

WKM Wschowa

Honda

9

18:38.924

14

8

53

Maciej Rączkiewicz

MKO Oborniki

9

18:43.755

13

9

9

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

9

19:16.931

12

10

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

Yamaha

9

19:23.340

11

11

177

Lucjan Morawski

MX Koszalin

Honda

9

19:51.461

10

12

74

Maciej Węcławski

MKO Oborniki

9

19:56.108

9

13

31

Sebastian Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

9

19:56.245

8

14

9

Arkadiusz Pietruńko

WKM Wschowa

9

20:01.060

7

15

251

Mariusz Ilnicki

NZ

Yamaha

8

18:02.434

6

16

23

Marcin Dominik

MKS Nekla

Honda

8

18:02.455

5

17

66

Leszek Kluczyński

MKO Oborniki

KTM

8

18:03.650

4

18

57

Łukasz Chruścicki

Zmotoryzowana Wschowa

8

18:07.216

3

19

21

Dariusz Faluta

Zmotoryzowana Wschowa

8

18:07.586

2

20

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

8

18:09.638

1

21

8

Maciej Rybarczyk

MKO Oborniki

8

18:11.245

22

733

Wojciech Bogucki

NZ

8

18:19.542

23

44

Paweł Militowski

OKM Ostrów Wielkopolski

8

18:20.547

24

51

Szymon Galewski

WKM Wschowa

8

18:22.985

25

442

Krzysztof Minge

8

18:35.393

26

95

Hubert Dopierała

MKS Nekla

8

18:39.503

27

148

Damian Polański

8

18:43.569

28

188

Ryszard Miśkiewicz

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

8

19:00.345

29

79

Filip Czajkowski

MKO Oborniki

8

19:01.650

30

140

Piotr Czaban

MKO Oborniki

8

19:46.797

31

61

Grzegorz Sienkiewicz

8

19:54.415

32

198

Andrzej Szukiel

WKM Wschowa

8

20:05.551

33

155

Jakub Polasik

MKO Oborniki

Honda

5

11:10.651

34

25

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

0

1:14.629