do 30 lat - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej

Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej VIII Runda - Oborniki, 26 października 2008
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

355

Krzysztof Szynklewski

MKO Oborniki

Suzuki

10

19:33.062

25

2

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

10

19:53.477

+20.415

22

3

71

Paweł Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

10

19:55.833

+22.771

20

4

25

Wojciech Wyrzykowski

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

10

20:00.011

+26.949

18

5

737

Sebastian Dąbrowski

Zmotoryzowana Wschowa

10

20:02.708

+29.646

16

6

12

Adam Majcher

WKM Wschowa

Honda

10

20:04.791

+31.729

15

7

699

Hubert Schoener

MKO Oborniki

10

20:20.962

+47.900

14

8

397

Paweł Adamczyk

WKM Wschowa

KTM

10

20:25.898

+52.836

13

9

9

Łukasz Grzebyta

MKO Oborniki

10

20:26.584

+53.522

12

10

55

Sebastian Rymacki

MKO Oborniki

10

20:45.104

+1:12.042

11

11

35

Jakub Zydorczak

MKO Oborniki

10

20:51.937

+1:18.875

10

12

31

Sebastian Szkopek

OKM Ostrów Wielkopolski

Yamaha

10

21:20.230

+1:47.168

9

13

74

Maciej Węcławski

MKO Oborniki

9

19:30.070

+1 okr.

8

14

733

Wojciech Bogucki

NZ

9

19:32.521

+1 okr.

7

15

69

Bartosz Nowacki

MX Koszalin

Yamaha

9

19:36.109

+1 okr.

6

16

177

Lucjan Morawski

MX Koszalin

Honda

9

19:37.657

+1 okr.

5

17

251

Mariusz Ilnicki

NZ

Yamaha

9

19:42.784

+1 okr.

4

18

23

Marcin Dominik

MKS Nekla

Honda

9

19:49.109

+1 okr.

3

19

61

Grzegorz Sienkiewicz

9

19:50.023

+1 okr.

2

20

66

Leszek Kluczyński

MKO Oborniki

KTM

9

19:58.780

+1 okr.

1

21

13

Bartosz Borkowski

WKM Wschowa

Yamaha

9

20:12.889

+1 okr.

22

148

Damian Polański

9

20:17.678

+1 okr.

23

140

Piotr Czaban

MKO Oborniki

9

20:18.243

+1 okr.

24

188

Ryszard Miśkiewicz

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

9

20:19.281

+1 okr.

25

442

Krzysztof Minge

9

20:20.680

+1 okr.

26

198

Andrzej Szukiel

WKM Wschowa

9

20:29.355

+1 okr.

27

57

Łukasz Chruścicki

Zmotoryzowana Wschowa

9

20:41.442

+1 okr.

28

79

Filip Czajkowski

MKO Oborniki

9

20:49.127

+1 okr.

29

99

Tomasz Korczak

MKO Oborniki

Suzuki

9

21:29.750

+1 okr.

30

95

Hubert Dopierała

MKS Nekla

8

19:45.731

+2 okr.

31

444

Aleksy Rybarczyk

MKO Oborniki

8

20:54.791

+2 okr.

32

44

Paweł Militowski

OKM Ostrów Wielkopolski

7

20:00.398

+3 okr.

33

404

Michał Szymański

MKO Oborniki

7

20:38.640

+3 okr.

34

53

Maciej Rączkiewicz

MKO Oborniki

4

8:46.324

+6 okr.

35

80

Krzysztof Jaśkowiak

Zmotoryzowana Wschowa

Yamaha

1

2:30.743

+9 okr.