MX1 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

1:58.610

5

2

9

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

6

1:58.632

2

3

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

4

1:59.410

3

4

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:00.774

2

5

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

5

2:02.068

5

6

14

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:03.042

4

7

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:06.260

2

8

17

Jakub Przygoński

AP Warszawa

Yamaha

3

2:06.530

3

9

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

6

2:07.999

3

10

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

5

2:08.506

3

11

19

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:08.533

2

12

166

Bartosz Dorosz

MKS Nekla

Honda

5

2:11.846

3

13

50

Adam Minkowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

5

2:11.957

2

14

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

Yamaha

4

2:12.102

3

15

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

5

2:12.258

5

16

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

5

2:12.386

2

17

46

Andrzej Szic

AK Opole

Yamaha

5

2:14.887

3

18

81

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

5

2:17.360

5

19

173

Łukasz Bartnikowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:18.642

5

20

45

Wiktor Kuźniewski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

5

2:19.376

2

21

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

5

2:19.488

2

22

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

5

2:19.751

3

23

169

Robert Żuchowski

GAMK Gdańsk

KTM

4

2:22.084

3

24

195

Stanisław Grygiel

AMK Poltarex Człuchów

KTM

5

2:26.822

4

25

36

Janusz Behrendt

GAMK Gdańsk

Honda

5

2:28.367

3

26

134

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

5

2:28.684

3

27

90

Piotr Morawski

RKM Raptor

Honda

5

2:28.725

4

28

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

Honda

5

2:28.918

5

29

112

Sylwester Wielec

ŁKM Łowicz

5

2:29.620

2

30

105

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

Kawasaki

5

2:30.072

4

31

32

Zbigniew Majewski

ŁKM Łowicz

Yamaha

5

2:30.888

3

32

3111

Piotr Kudela

RKM Raptor

3

2:31.806

2

33

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

4

2:34.097

3

34

107

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

Honda

5

2:39.002

3

35

42

Błażej Podbielski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

4

2:42.257

3

36

110

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

Honda

4

2:42.971

3

37

131

Tomasz Koc

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Yamaha

2

2:43.203

2

38

9888

Rafał Karcz

RKM Raptor

3

2:45.956

2

39

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

KTM

3

2:49.751

2

40

9333

Mariusz Skorynko

Motoklub Olsztyn

Suzuki

4

2:58.967

4

41

161

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

4

3:03.997

4