MX1 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:50.556

25

2

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

12

25:45.370

22

3

14

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

12

25:52.257

20

4

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

12

26:54.384

18

5

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

12

26:58.264

16

6

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

11

25:05.267

15

7

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

11

25:18.015

14

8

19

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

25:23.955

13

9

46

Andrzej Szic

AK Opole

Yamaha

11

25:29.082

12

10

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

11

25:31.079

11

11

166

Bartosz Dorosz

MKS Nekla

11

25:36.652

10

12

50

Adam Minkowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

25:38.632

9

13

134a

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

11

26:11.920

8

14

45

Wiktor Kuźniewski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

26:13.447

7

15

81

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

26:32.811

6

16

173

Łukasz Bartnikowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

26:41.876

5

17

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

11

27:02.657

4

18

195

Stanisław Grygiel

AMK Poltarex Człuchów

11

27:04.338

3

19

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

10

25:10.127

2

20

113

Piotr Kudela

RKM Raptor

10

25:16.795

1

21

105

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

10

25:20.492

22

112

Sylwester Wielec

ŁKM Łowicz

10

25:34.137

23

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

26:07.364

24

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:33.862

25

107

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

10

26:45.837

26

198

Rafał Karcz

RKM Raptor

10

27:05.835

27

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

10

27:14.552

28

32

Zbigniew Majewski

ŁKM Łowicz

10

27:53.537

29

110

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

9

24:58.423

30

36

Janusz Behrendt

GAMK Gdańsk

9

25:39.232

31

193

Mariusz Skorynko

Motoklub Olsztyn

9

25:47.389

32

90

Piotr Morawski

RKM Raptor

Honda

9

26:02.926

33

42

Błażej Podbielski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

9

26:24.317

34

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

5

10:40.254

35

169

Robert Żuchowski

GAMK Gdańsk

KTM

5

12:06.648

36

17

Jakub Przygoński

AP Warszawa

1

1:47.336