MX1 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

24:20.265

25

2

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

12

25:13.184

22

3

17

Jakub Przygoński

AP Warszawa

12

25:15.280

20

4

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

12

25:51.620

18

5

14

Tomasz Jost

AMK Poltarex Człuchów

12

25:53.202

16

6

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

25:58.125

15

7

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

12

26:11.922

14

8

19

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

11

24:40.225

13

9

81

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

11

24:40.871

12

10

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

11

24:41.522

11

11

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

11

24:53.608

10

12

45

Wiktor Kuźniewski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

25:32.774

9

13

166

Bartosz Dorosz

MKS Nekla

11

25:34.640

8

14

46

Andrzej Szic

AK Opole

Yamaha

11

25:45.715

7

15

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

11

25:49.407

6

16

50

Adam Minkowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

25:55.260

5

17

195

Stanisław Grygiel

AMK Poltarex Człuchów

11

26:09.946

4

18

65

Grzegorz Amilianowicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

24:21.898

3

19

173

Łukasz Bartnikowski

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

24:22.709

2

20

105

Tomasz Makowski

AMK Drwęca Ostróda

10

24:26.253

1

21

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:27.273

22

28

Jakub Kuźniak

GAMK Gdańsk

10

24:52.550

23

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

10

24:56.431

24

112

Sylwester Wielec

ŁKM Łowicz

10

25:00.614

25

32

Zbigniew Majewski

ŁKM Łowicz

10

25:05.688

26

113

Piotr Kudela

RKM Raptor

10

25:06.416

27

134a

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

10

25:07.543

28

90

Piotr Morawski

RKM Raptor

Honda

10

25:59.238

29

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

10

26:14.682

30

36

Janusz Behrendt

GAMK Gdańsk

10

26:15.324

31

107

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

10

27:08.435

32

42

Błażej Podbielski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

9

24:39.617

33

198

Rafał Karcz

RKM Raptor

9

24:44.035

34

110

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

9

24:59.792

35

193

Mariusz Skorynko

Motoklub Olsztyn

9

25:02.674

36

121

Kamil Ławrynowicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

9

25:03.764

37

169

Robert Żuchowski

GAMK Gdańsk

KTM

9

25:24.723

38

161

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

9

27:18.478

39

134

Piotr Kosiński

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

4

11:06.956

40

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

3

7:58.085