MX2 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

18

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

24:38.099

25

2

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

12

24:38.840

22

3

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

25:47.903

20

4

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

26:01.854

18

5

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

26:04.438

16

6

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

12

26:22.640

15

7

82

Kamil Kosmala

Crosteam Zielona Góra

12

26:37.020

14

8

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:39.372

13

9

112

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

12

26:40.874

12

10

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

12

26:44.037

11

11

77

Dominik Winckiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:44.747

10

12

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

11

25:01.374

9

13

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:11.407

8

14

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

11

25:27.411

7

15

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:32.555

6

16

85

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

11

25:49.082

5

17

97

Zbigniew Korkuć

Motoklub Olsztyn

11

25:54.491

4

18

28

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

26:00.932

3

19

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

11

26:06.821

20

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:08.889

2

21

192

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

11

26:36.313

1

22

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

11

26:38.144

23

118

Jakub Galiński

KM Quercus Romanówka

11

26:48.190

24

39

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

11

26:49.148

25

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

26:56.270

26

40

Paweł Latarski

AMK Poltarex Człuchów

10

24:42.595

27

119

Karol Kruczyk

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

24:52.751

28

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

10

24:57.519

29

107

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

KTM

10

25:38.243

30

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

10

26:20.271

31

135

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:40.938

32

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

10

27:08.735

33

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

5

12:29.501

34

122

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

5

14:35.377

35

109

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

5

25:59.617

36

172

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

2

4:12.748

37

115

Arkadiusz Michalczuk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

14:37.081