MX2 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

18

Paweł Szturomski

AP Głogów

12

24:50.598

25

2

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

12

25:08.272

22

3

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

12

25:39.786

20

4

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

25:41.854

18

5

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

12

26:03.466

16

6

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

12

26:05.049

15

7

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

26:08.167

14

8

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

12

26:15.417

13

9

77

Dominik Winckiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:18.911

12

10

112

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

12

26:19.872

11

11

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

12

26:33.306

10

12

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

12

26:49.625

9

13

85

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

12

26:58.564

8

14

82

Kamil Kosmala

Crosteam Zielona Góra

11

25:03.915

7

15

97

Zbigniew Korkuć

Motoklub Olsztyn

11

25:18.446

6

16

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:21.302

5

17

39

Michał Dzik

AMK Poltarex Człuchów

11

25:51.325

4

18

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

11

25:57.069

19

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:02.699

3

20

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

11

26:06.923

2

21

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:26.955

1

22

119

Karol Kruczyk

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

26:29.353

23

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

26:48.770

24

118

Jakub Galiński

KM Quercus Romanówka

11

26:50.909

25

177

Michał Kędziora

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

27:01.317

26

107

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

KTM

10

25:25.907

27

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

10

25:33.422

28

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

10

26:12.948

29

115

Arkadiusz Michalczuk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:35.256

30

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

10

26:41.188

31

135

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:56.783

32

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

9

21:25.792

33

140

Sylwester Nieckula

K-MTR Osielec

9

23:11.385

34

192

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

4

8:58.074

35

28

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

3

6:07.048

36

122

Michał Wyszomirski

AP Warszawa

3

19:30.877

37

109

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

1

25:53.895