MX85 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM I Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lidzbark Warmiński, 20 kwietnia 2008
Jerzy Dowejko
Dariusz Szymański
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

6

2:06.057

4

2

5

Andrzej Czyżowski

AMK Poltarex Człuchów

5

2:14.931

2

3

8

Michał Jarmułowicz

LKS Jastrząb Lipno

6

2:22.548

4

4

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:22.550

3

5

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

5

2:24.525

4

6

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

3

2:25.504

3

7

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

6

2:26.798

4

8

27

Leszek Jasiński

AMK Poltarex Człuchów

5

2:27.395

3

9

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

6

2:29.299

2

10

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

6

2:30.253

4

11

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

2:30.444

4

12

74

Aliaksandr Valovicz

Białoruś

5

2:31.914

5

13

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

5

2:32.192

5

14

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

4

2:33.589

2

15

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:33.672

3

16

68

Adam Tomiczek

NZ

3

2:34.975

2

17

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

6

2:35.895

4

18

70

Michał Smagała

NZ

KTM

5

2:38.708

4

19

46

Piotr Dereń

MK Unia Poznań

5

2:38.908

5

20

77

Krystian Lonka

AP Głogów

5

2:43.567

3

21

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

5

2:43.997

3

22

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

5

2:46.661

5

23

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

5

2:48.798

5

24

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:48.939

4

25

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:50.027

5

26

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

5

2:52.549

3

27

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

5

2:55.626

5

28

44

Kacper Kozłowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

4

2:58.730

2

29

61

Karol Sado

TKM Zakopane

4

3:01.958

3

30

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

5

3:02.485

4

31

50

Oliver Gosłowski

AMK Poltarex Człuchów

3

3:16.190

2

32

53

Kamil Szutowicz

UKS Wiraż Cieszyn

2

3:42.834

2