MX2 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM II Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Rzeszów, 3 maja 2008
Bolesław Raczkowski
Marcin Fiejdasz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

25:47.324

25

2

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

11

25:53.451

22

3

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

11

26:09.779

20

4

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

26:14.578

18

5

18

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

11

26:18.234

16

6

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

11

26:23.048

15

7

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

26:36.498

14

8

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

26:55.970

13

9

153

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

KTM

11

26:56.043

12

10

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

11

27:17.438

11

11

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

11

27:20.318

10

12

27

Bartłomiej Mitera

TKM Zakopane

Yamaha

11

27:52.491

9

13

177

Michał Kędziora

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

27:54.225

8

14

26

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

Honda

11

27:56.552

7

15

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

28:18.224

6

16

130

Tomasz Dróżdż

NZ

Yamaha

10

25:52.389

5

17

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

10

25:59.030

4

18

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

10

26:00.835

3

19

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

10

26:02.985

2

20

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

Kawasaki

10

26:19.940

1

21

77

Dominik Winckiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

26:24.316

22

167

Przemysław Purcha

RKM Raptor

Yamaha

10

26:30.341

23

75

Marek Jarząbek

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

10

26:39.973

24

63

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

26:57.804

25

127

Łukasz Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

10

27:09.838

26

116

Grzegorz Palusiński

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

10

27:16.437

27

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

10

27:20.768

28

156

Robert Suszczyński

RKM Raptor

KTM

10

27:25.895

29

133

Maciej Romanowski

NZ

Yamaha

10

27:32.132

30

140

Sylwester Nieckula

K-MTR Osielec

Suzuki

10

27:34.820

31

150

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

10

27:48.617

32

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

27:51.370

33

132

Dawid Jaworski

TKM Zakopane

KTM

10

28:14.179

34

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

28:26.668

35

126

Piotr Marczydło

RKM Raptor

KTM

9

25:59.291

36

123

Daniel Gołębiewski

ŁKM Łowicz

KTM

9

26:27.511

37

147

Piotr Biedrawa

K-MTR Osielec

Suzuki

9

27:12.576

38

139

Tomasz Dziołek

K-MTR Osielec

KTM

9

27:21.107

39

138

Konrad Kołton

K-MTR Osielec

Suzuki

6

17:38.188

40

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

4

12:25.281