MX85 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM II Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Rzeszów, 3 maja 2008
Bolesław Raczkowski
Marcin Fiejdasz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Andrzej Czyżowski

AMK Poltarex Człuchów

Suzuki

6

2:22.361

6

2

84

Rostyslav Vojtsitskij

Ukraina

KTM

8

2:22.399

3

3

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

8

2:24.425

2

4

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

7

2:31.027

5

5

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

7

2:33.517

4

6

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:34.046

4

7

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda

5

2:38.416

5

8

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:39.204

2

9

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

4

2:40.882

3

10

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda

7

2:42.060

3

11

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

8

2:42.876

2

12

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:44.432

3

13

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

7

2:44.671

6

14

76

Karol Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

4

2:44.764

4

15

70

Michał Smagała

NZ

KTM

6

2:45.451

4

16

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:46.251

2

17

72

Dawid Duda

Yamaha

6

2:49.534

4

18

83

Vladimir Polishchuk

Ukraina

KTM

7

2:49.730

4

19

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

6

2:49.995

3

20

75

Dominik Bolewicz

AP Głogów

KTM

7

2:50.266

6

21

40

Ernest Koza

TKM Zakopane

Honda

4

2:53.509

3

22

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

KTM

4

2:53.524

3

23

44

Kacper Kozłowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

6

2:53.635

5

24

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

7

2:58.157

2

25

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

7

2:58.473

6

26

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

Kawasaki

7

2:59.964

5

27

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

3:00.330

5

28

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

3:00.566

5

29

81

Leszek Roleski

4

3:01.386

4

30

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

6

3:06.474

4

31

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

6

3:08.434

4

32

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

3:09.191

3

33

64

Dariusz Świercz

Brzeski Klub Motocrossowy

Kawasaki

6

3:17.271

3