MX1 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM III Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Radom, 15 czerwca 2008
Stanisław Olszewski
Ryszard Augustyn
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:06.739

5

2

15

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

7

2:06.774

+0.035

6

3

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

8

2:07.283

+0.544

6

4

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

2:09.672

+2.933

7

5

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

2:09.673

+2.934

6

6

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:12.060

+5.321

6

7

19

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:13.084

+6.345

2

8

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

8

2:15.281

+8.542

8

9

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

4

2:18.160

+11.421

4

10

47

Wojciech Kuształa

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:19.354

+12.615

2

11

188

Mariusz Kubat

NZ

KTM

8

2:21.071

+14.332

3

12

113

Piotr Kudela

RKM Raptor

KTM

8

2:23.096

+16.357

2

13

90

Piotr Morawski

RKM Raptor

Honda

5

2:23.292

+16.553

4

14

24

Maciej Tusiński

Motoklub Olsztyn

KTM

8

2:23.309

+16.570

6

15

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

Honda

8

2:25.391

+18.652

4

16

10

Marcin Tynowski

RTM Radom

7

2:26.103

+19.364

3

17

32

Zbigniew Majewski

ŁKM Łowicz

Yamaha

8

2:28.056

+21.317

3

18

198

Rafał Karcz

RKM Raptor

Suzuki

7

2:28.694

+21.955

7

19

511

Robert Kaniewski

KM Quercus Romanówka

8

2:29.360

+22.621

3

20

112

Sylwester Wielec

ŁKM Łowicz

8

2:29.801

+23.062

3

21

62

Tomasz Zych

AP Głogów

8

2:32.337

+25.598

6

22

107

Tomasz Gabara

ŁKM Łowicz

Honda

8

2:34.305

+27.566

3

23

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:34.454

+27.715

3

24

174

Rafał Tomaszewski

3

2:38.988

+32.249

3

25

110

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

Honda

7

2:41.830

+35.091

7

26

111

Daniel Lipniacki

6

2:42.147

+35.408

4

27

115

Jarosław Wiśniewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

2:42.624

+35.885

5

28

114

Aleksander Janusz

3

2:47.115

+40.376

1

29

193

Mariusz Skorynko

Motoklub Olsztyn

Suzuki

6

2:53.967

+47.228

5