MX85 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM III Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Radom, 15 czerwca 2008
Stanisław Olszewski
Ryszard Augustyn
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

6

2:13.856

3

2

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

8

2:21.388

+7.532

2

3

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

3

2:21.821

+7.965

2

4

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

2:22.641

+8.785

2

5

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

8

2:24.251

+10.395

3

6

70

Michał Smagała

NZ

KTM

6

2:26.523

+12.667

4

7

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

7

2:28.145

+14.289

6

8

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:31.114

+17.258

8

9

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

7

2:31.774

+17.918

2

10

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:32.773

+18.917

2

11

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

4

2:33.387

+19.531

2

12

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

KTM

7

2:35.145

+21.289

3

13

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

8

2:38.249

+24.393

2

14

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

7

2:38.400

+24.544

7

15

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

7

2:40.061

+26.205

3

16

36

Kamil Kupniewski

AMK Drwęca Ostróda

7

2:43.447

+29.591

5

17

74

Kacper Paczyński

NZ

7

2:44.293

+30.437

6

18

40

Ernest Koza

TKM Zakopane

Honda

7

2:45.340

+31.484

6

19

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

7

2:46.278

+32.422

7

20

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

4

2:46.448

+32.592

2

21

55

Patryk Ćwikliński

6

2:47.177

+33.321

2

22

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

5

2:47.870

+34.014

4

23

75

Dominik Bolewicz

AP Głogów

KTM

7

2:48.459

+34.603

7

24

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

5

2:49.106

+35.250

5

25

25

Michał Mitera

TKM Zakopane

5

2:50.941

+37.085

2

26

64

Dariusz Świercz

Brzeski Klub Motocrossowy

Kawasaki

7

3:00.817

+46.961

3

27

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

3:01.651

+47.795

3

28

12

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

6

3:21.381

+1:07.525

3