MX85 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM III Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Radom, 15 czerwca 2008
Stanisław Olszewski
Ryszard Augustyn
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

3

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

11

26:33.914

2

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

11

27:05.548

+31.634

25

3

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

27:09.555

+35.641

22

4

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

11

27:43.415

+1:09.501

20

5

14

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

KTM

11

28:13.271

+1:39.357

18

6

70

Michał Smagała

NZ

KTM

11

28:31.462

+1:57.548

16

7

20

Wojciech Kozłowski

KM Szarak Sochaczew

Honda

11

28:32.907

+1:58.993

15

8

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

28:39.568

+2:05.654

14

9

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

27:19.329

+1 okr.

13

10

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

27:23.439

+1 okr.

12

11

36

Kamil Kupniewski

AMK Drwęca Ostróda

10

27:56.881

+1 okr.

11

12

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

27:57.375

+1 okr.

10

13

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

28:05.300

+1 okr.

9

14

74

Kacper Paczyński

NZ

10

28:09.658

+1 okr.

8

15

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

10

28:18.086

+1 okr.

7

16

75

Dominik Bolewicz

AP Głogów

KTM

10

28:20.108

+1 okr.

6

17

40

Ernest Koza

TKM Zakopane

Honda

10

28:23.933

+1 okr.

5

18

55

Patryk Ćwikliński

10

29:08.292

+1 okr.

4

19

25

Michał Mitera

TKM Zakopane

9

26:35.881

+2 okr.

3

20

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

9

26:49.350

+2 okr.

2

21

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

26:55.796

+2 okr.

1

22

64

Dariusz Świercz

Brzeski Klub Motocrossowy

Kawasaki

9

28:06.341

+2 okr.

23

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

26:45.067

+3 okr.

24

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

28:37.868

+3 okr.

25

34

Alan Białecki

ŁKM Łowicz

KTM

7

19:54.861

+4 okr.

26

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

3

8:25.176

+8 okr.