MX2 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM IV Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Bartoszyce, 31 sierpnia 2008
Barbara Knap
Krzysztof Kaliszuk
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:03.796

7

2

77

Dominik Winckiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

2

2:04.852

2

3

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

6

2:04.926

3

4

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

6

2:07.904

5

5

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

2:11.866

3

6

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:13.518

4

7

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:14.002

6

8

21

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

2:14.324

4

9

68

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

4

2:15.395

2

10

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:16.933

4

11

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

7

2:17.637

6

12

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:17.943

5

13

85

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Honda

4

2:19.372

4

14

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

7

2:21.261

7

15

154

Maciej Stolarski

Off Road Białystok

4

2:21.659

3

16

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

5

2:23.108

5

17

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:24.778

4

18

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

6

2:25.628

1

19

217

Józef Sawicki

Off Road Białystok

Yamaha

5

2:25.903

2

20

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

4

2:26.626

4

21

97

Zbigniew Korkuć

Motoklub Olsztyn

Honda

3

2:27.175

2

22

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

3

2:27.500

2

23

145

Arkadiusz Janicki

NZ

5

2:29.273

3

24

167

Przemysław Purcha

RKM Raptor

Yamaha

5

2:31.664

2

25

73

Damian Pietrukaniec

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

4

2:34.124

4

26

134

Adam Tumiel

NZ

5

2:34.441

3

27

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

4

2:35.058

3

28

490

Marcin Sawicki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

5

2:36.401

2

29

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:37.782

5

30

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:43.629

1

31

142

Sebastian Budny

NZ

5

2:49.608

1

32

373

Szymon Szczukowski

7

2:54.415

2

33

74

Adam Pawluszkiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Kawasaki

5

2:55.091

3

34

148

Łukasz Krawczyk

NZ

4

3:11.712

1

35

179

Igor Krupiński

NZ

4

3:33.397

4

36

146

Mariusz Krzywiel

NZ

1

5:18.900

1