MX2 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM IV Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Bartoszyce, 31 sierpnia 2008
Barbara Knap
Krzysztof Kaliszuk
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

12

24:51.546

25

2

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

12

24:53.583

22

3

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

24:56.835

20

4

21

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

12

25:18.606

18

5

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

12

25:29.585

16

6

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:30.866

15

7

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

12

26:23.185

14

8

68

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:37.739

9

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:02.385

13

10

101

Dawid Kruk

ŁKM Łowicz

Honda

11

25:07.035

12

11

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

25:29.075

11

12

217

Józef Sawicki

Off Road Białystok

Yamaha

11

25:48.879

10

13

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

11

25:50.508

9

14

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

11

26:20.781

8

15

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

26:39.257

7

16

77

Dominik Winckiewicz

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

11

26:56.274

6

17

490

Marcin Sawicki

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

27:03.840

5

18

151

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

KTM

11

27:04.933

4

19

134

Adam Tumiel

NZ

11

27:07.505

3

20

146

Mariusz Krzywiel

NZ

10

25:22.993

2

21

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

26:07.313

1

22

73

Damian Pietrukaniec

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

9

25:25.489

23

142

Sebastian Budny

NZ

9

25:41.139

24

145

Arkadiusz Janicki

NZ

9

26:22.086

25

179

Igor Krupiński

NZ

9

26:36.654

26

154

Maciej Stolarski

Off Road Białystok

Honda

7

16:07.003

27

167

Przemysław Purcha

RKM Raptor

Yamaha

7

20:12.448

28

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

23:03.826

29

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

13:44.233

30

85

Kamil Grzyb

TNT Łomianki

Honda

5

16:40.423

31

97

Zbigniew Korkuć

Motoklub Olsztyn

Honda

4

9:44.951

32

148

Łukasz Krawczyk

NZ

3

11:25.460

33

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

0

23.305