MX85 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM IV Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Bartoszyce, 31 sierpnia 2008
Barbara Knap
Krzysztof Kaliszuk
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

96

Luis Carstens

Hiszpania

KTM

5

2:23.759

3

2

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

5

2:25.449

+1.690

3

3

80

Vladislav Khrushchfu

Rosja

5

2:27.842

+4.083

2

4

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

5

2:28.642

+4.883

2

5

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

5

2:34.024

+10.265

3

6

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda

4

2:34.463

+10.704

2

7

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:35.552

+11.793

3

8

70

Michał Smagała

NZ

KTM

4

2:35.901

+12.142

4

9

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

3

2:38.086

+14.327

2

10

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

Kawasaki

7

2:40.001

+16.242

6

11

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

5

2:41.875

+18.116

5

12

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

4

2:42.829

+19.070

2

13

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

3

2:45.001

+21.242

3

14

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:46.689

+22.930

5

15

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

2:47.583

+23.824

3

16

741

Kacper Paczyński

NZ

5

2:50.548

+26.789

3

17

75

Dominik Bolewicz

AP Głogów

6

2:50.620

+26.861

3

18

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

3:03.579

+39.820

4

19

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

2

3:11.801

+48.042

2

20

95

Żaneta Zacharewicz

KM Cisy Nowogard

Kawasaki

4

3:42.306

+1:18.547

1

21

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

3

3:42.626

+1:18.867

1

22

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

2

4:53.480

+2:29.721

2

23

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

2

5:04.011

+2:40.252

1

24

53

Kamil Szutowicz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

1

5:20.712

+2:56.953

1

25

82

Grzegorz Bielawski

NZ

2

5:46.260

+3:22.501

1

26

86

Erwin Krajewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

9:54.976

+7:31.217

1

27

99

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

1

12:47.320

+10:23.561

1

28

444

Łukasz Klimek

1

17:20.915

+14:57.156

1

29

88

Patryk Klimek

+-2:23.759