MX85 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM IV Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Bartoszyce, 31 sierpnia 2008
Barbara Knap
Krzysztof Kaliszuk
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

96

Luis Carstens

Hiszpania

KTM

12

24:16.911

2

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

24:20.272

25

3

80

Vladislav Khrushchfu

Rosja

12

24:30.835

4

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

12

25:12.432

22

5

23

Dawid Konkol

AMK Poltarex Człuchów

Honda

12

25:35.467

20

6

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:42.740

18

7

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

25:47.375

16

8

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

12

25:54.238

15

9

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

12

26:11.931

14

10

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

11

24:32.376

13

11

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

11

24:56.424

12

12

71

Jakub Szurkowski

Crosteam Zielona Góra

Suzuki

11

25:18.766

11

13

70

Michał Smagała

NZ

KTM

11

25:32.642

10

14

33

Adrian Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

11

25:55.584

9

15

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

24:17.519

8

16

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

24:33.192

7

17

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

Kawasaki

10

24:50.554

6

18

741

Kacper Paczyński

NZ

10

24:54.644

5

19

60

Krystian Białek

ŁKM Łowicz

Yamaha

10

25:24.852

4

20

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:13.891

3

21

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

26:36.666

2

22

53

Kamil Szutowicz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

10

27:14.404

1

23

95

Żaneta Zacharewicz

KM Cisy Nowogard

Kawasaki

9

26:00.681

24

51

Paweł Klewicz

KM Cisy Nowogard

9

26:43.125

25

99

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

25:28.675

26

86

Erwin Krajewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

26:51.897

27

444

Łukasz Klimek

7

25:47.000

28

75

Dominik Bolewicz

AP Głogów

5

12:09.813

29

88

Patryk Klimek

5

25:01.553