MX1 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

5

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

1:39.756

5

2

122

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

1:43.137

+3.381

9

3

11

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Honda

11

1:46.080

+6.324

7

4

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

10

1:50.737

+10.981

3

5

151

Igor Lubomirsky

Ukraina

8

1:51.365

+11.609

5

6

100

Paweł Wizgier

ŁKM Łowicz

Yamaha

7

1:52.582

+12.826

2

7

46

Andrzej Szic

AK Opole

Yamaha

8

1:57.539

+17.783

2

8

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

9

1:57.668

+17.912

2

9

6

Oleg Skripnikov

Ukraina

10

1:57.731

+17.975

4

10

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

9

1:58.465

+18.709

4

11

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

8

1:58.639

+18.883

2

12

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

9

2:00.542

+20.786

6

13

313

Vladislav Shmatok

Ukraina

5

2:02.179

+22.423

3

14

113

Piotr Kudela

RKM Raptor

KTM

9

2:03.023

+23.267

5

15

44

Andrzej Gruntowski

AK Opole

8

2:03.681

+23.925

2

16

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

9

2:04.230

+24.474

4

17

22

Anatolii Krainov

Ukraina

8

2:04.433

+24.677

4

18

167

Lesław Oczos

NZ

9

2:05.458

+25.702

9

19

615

Michał Drozd

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:05.897

+26.141

5

20

96

Krzysztof Dziadko

Motoklub Olsztyn

Honda

9

2:06.022

+26.266

9

21

79

Eugeniusz Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

8

2:13.753

+33.997

2

22

116

Grzegorz Palusiński

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:13.910

+34.154

8

23

148

Daniel Lipniacki

8

2:13.976

+34.220

2

24

62

Karol Wargulak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:22.403

+42.647

3

25

361

Krzysztof Jaszczewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:26.910

+47.154

6