MX2 - Trening dowolny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

141

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

1:45.777

3

2

59

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:47.604

4

3

12

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

7

1:47.649

5

4

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

1:50.320

7

5

21

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

1:50.721

3

6

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

8

1:50.912

6

7

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

1:51.439

6

8

50

Vadim Galiyash

Ukraina

7

1:51.455

7

9

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

1:51.676

8

10

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

5

1:53.994

3

11

18

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

7

1:56.920

3

12

202

Olexiy Molchanov

Ukraina

TM

6

1:57.221

3

13

222

Juri Naumczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

1:58.379

3

14

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

1:59.879

3

15

3

Oleksandr Fytsyk

Ukraina

6

2:00.352

4

16

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

7

2:00.724

5

17

34

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:04.612

4

18

144a

Szymon Frankowski

KTM Novi Kielce

7

2:10.574

4

19

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:10.724

2

20

111

Misha Kapustey

Ukraina

5

2:12.882

3

21

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:13.550

4

22

149

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

6

2:14.443

6

23

127

Łukasz Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

4

2:18.262

3

24

221

Aleksander Szutowski

Ukraina

Suzuki

5

2:18.493

4

25

180

Jacek Wroński

NZ

6

2:19.241

5

26

150

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

5

2:19.843

3

27

148

Łukasz Krawczyk

NZ

4

2:19.954

2

28

20

Adam Wyszyński

6

2:21.940

2

29

29

Tadeusz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:23.053

2

30

353

Michael Walkiewicz

5

2:23.739

4

31

179

Igor Krupiński

NZ

6

2:26.423

6

32

142

Piotr Kolankowski

TNT Łomianki

6

2:27.471

3

33

171

Paweł Król

4

2:28.753

4

34

209

Dariusz Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

6

2:30.961

2

35

134

Robert Michalski

TNT Łomianki

6

2:33.923

3

36

578

Karol Hrabia

KM Cross Lublin EkoKlinkier

5

2:37.328

3

37

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

1

1