MX85 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

5

1:47.470

2

2

65

Andriy Burenko

Ukraina

7

1:49.819

2

3

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

1:59.462

6

4

28

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:01.061

7

5

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

9

2:02.099

5

6

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

8

2:02.109

5

7

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

9

2:02.848

4

8

51

Maksim Rososhchuk

Ukraina

9

2:04.612

9

9

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

9

2:04.648

8

10

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

8

2:06.265

8

11

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:06.916

8

12

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:07.810

5

13

19

Ruslan Pavlyuk

Ukraina

8

2:08.523

7

14

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

8

2:09.084

7

15

70

Michał Smagała

NZ

KTM

8

2:09.441

7

16

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

8

2:11.718

7

17

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

Kawasaki

9

2:19.374

5

18

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

6

2:20.443

3

19

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

8

2:20.461

5

20

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:23.079

7

21

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

6

2:23.494

4

22

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

8

2:25.599

4

23

82

Michał Rychlik

Crosteam Zielona Góra

8

2:29.648

3

24

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:30.836

8

25

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:31.286

7

26

76

Karol Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

4

2:32.935

4

27

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

6

2:38.530

6

28

99

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:40.903

5

29

86

Erwin Krajewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

7

2:48.441

4

30

199

Patryk Szyszko

NZ

7

2:54.991

5

31

106

Paweł Cąkała

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

3:09.525

2

32

95

Patryk Białooki

Motoklub Olsztyn

2

3:09.989

2

33

88

Patryk Klimek

5

3:26.378

5

34

444

Łukasz Klimek

4

3:35.693

2

35

91

Aleksandra Szymuś

NZ

2

8:15.340

2