MX85 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

13

24:35.301

2

65

Andriy Burenko

Ukraina

13

24:52.282

+16.981

3

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

12

25:15.768

+1 okr.

25

4

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

12

25:25.689

+1 okr.

22

5

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:59.574

+1 okr.

20

6

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

26:04.070

+1 okr.

18

7

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

12

26:31.348

+1 okr.

16

8

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

26:31.850

+1 okr.

15

9

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

12

26:46.843

+1 okr.

14

10

19

Ruslan Pavlyuk

Ukraina

11

24:49.438

+2 okr.

11

28

Maciej Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

11

25:11.762

+2 okr.

13

12

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

11

25:27.965

+2 okr.

12

13

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

11

25:38.472

+2 okr.

11

14

70

Michał Smagała

NZ

KTM

11

25:54.713

+2 okr.

10

15

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

26:22.720

+2 okr.

9

16

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

11

27:01.694

+2 okr.

8

17

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

10

24:42.908

+3 okr.

7

18

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

24:47.761

+3 okr.

6

19

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

24:50.269

+3 okr.

5

20

51

Maksim Rososhchuk

Ukraina

10

26:01.870

+3 okr.

21

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

10

26:46.858

+3 okr.

4

22

82

Michał Rychlik

Crosteam Zielona Góra

10

27:01.056

+3 okr.

3

23

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

24:49.052

+4 okr.

2

24

99

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

25:58.288

+4 okr.

1

25

199

Patryk Szyszko

NZ

9

26:52.231

+4 okr.

26

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

25:44.926

+5 okr.

27

86

Erwin Krajewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

26:28.747

+5 okr.

28

444

Łukasz Klimek

7

26:44.702

+6 okr.

29

106

Paweł Cąkała

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6

24:39.531

+7 okr.

30

88

Patryk Klimek

6

27:29.226

+7 okr.

31

76

Karol Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

5

25:29.516

+8 okr.

32

91

Aleksandra Szymuś

NZ

5

27:54.608

+8 okr.

33

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

2

5:59.853

+11 okr.