MX85 - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

65

Andriy Burenko

Ukraina

13

25:06.123

2

1

Tomasz Wysocki

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

13

25:23.553

+17.430

3

15

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

26:56.997

+1:50.874

25

4

17

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

12

25:16.008

+1 okr.

22

5

68

Adam Tomiczek

NZ

Kawasaki

12

25:25.022

+1 okr.

20

6

21

Kamil Wawer

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

25:33.563

+1 okr.

18

7

9

Oskar Wrzesiński

KM Szarak Sochaczew

Kawasaki

12

25:46.971

+1 okr.

16

8

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:50.568

+1 okr.

15

9

11

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

12

25:52.786

+1 okr.

14

10

51

Maksim Rososhchuk

Ukraina

12

26:38.930

+1 okr.

11

66

Joanna Miller

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

12

27:15.107

+1 okr.

13

12

19

Ruslan Pavlyuk

Ukraina

11

25:06.800

+2 okr.

13

35

Igor Dylak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

11

25:13.138

+2 okr.

12

14

56

Bartosz Zaremba

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

25:13.232

+2 okr.

11

15

63

Remigiusz Perzyński

Crosteam Zielona Góra

Kawasaki

11

26:10.370

+2 okr.

10

16

31

Gabriel Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

11

26:19.116

+2 okr.

9

17

57

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

26:47.893

+2 okr.

8

18

61

Karol Sado

TKM Zakopane

Yamaha

11

27:03.882

+2 okr.

7

19

112

Bartłomiej Mitura

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

26:22.838

+3 okr.

6

20

77

Krystian Lonka

AP Głogów

Suzuki

10

26:32.809

+3 okr.

5

21

62

Maciej Mękal

Motoklub Olsztyn

Kawasaki

10

26:40.645

+3 okr.

4

22

82

Michał Rychlik

Crosteam Zielona Góra

10

26:49.001

+3 okr.

3

23

30

Rafał Piwowarczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

27:48.189

+3 okr.

2

24

99

Szymon Wronka

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

25:25.793

+4 okr.

1

25

199

Patryk Szyszko

NZ

9

26:57.752

+4 okr.

26

86

Erwin Krajewski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

9

27:47.290

+4 okr.

27

444

Łukasz Klimek

7

28:31.083

+6 okr.

28

106

Paweł Cąkała

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

29:03.080

+6 okr.

29

29

Michał Parysz

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

6

25:29.534

+7 okr.

30

88

Patryk Klimek

6

26:04.330

+7 okr.

31

91

Aleksandra Szymuś

NZ

4

26:16.662

+9 okr.

32

70

Michał Smagała

NZ

KTM

3

7:18.412

+10 okr.