Weteran - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM VI Runda (Weteran) - Człuchów, 24 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

2

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

6

2:19.351

2

2

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:22.721

6

3

1

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:23.899

2

4

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

6

2:28.727

5

5

3

Andrzej Szalbierz

MK Unia Poznań

Honda

8

2:29.506

3

6

31

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

7

2:30.484

7

7

144

Sławomir Kruszyński

Motosport Castrol Team Toruń

Honda

4

2:31.052

3

8

75

Marek Jarzšbek

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:31.488

2

9

81

Walter Stępiński

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:32.661

3

10

74

Marcin Szanter

Motoklub Olsztyn

Honda

6

2:33.083

2

11

6

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:35.104

3

12

134

Krzysztof Kulesza

NZ

Yamaha

6

2:36.399

3

13

69

Robert Żochowski

GAMK Gdańsk

KTM

6

2:39.199

4

14

10

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

Honda

7

2:40.880

2

15

50

Adam Minkowski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:41.871

3

16

16

Tadeusz Pawłowski

MK Unia Poznań

Suzuki

5

2:43.365

2

17

45

Wiktor Kuźniewski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

7

2:43.721

7

18

95

Stanisław Grygiel

AMK Poltarex Człuchów

KTM

5

2:43.744

2

19

57

Józef Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

5

2:44.039

5

20

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:48.247

6

21

12

Piotr Więckowski

KM Cross Lublin

Honda

2

2:49.385

2

22

110

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

Honda

7

2:50.025

3

23

71

Krzysztof Marchewka

MK Unia Poznań

Honda

5

2:50.732

5

24

777

Mariusz Krzywiel

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

7

2:51.816

4

25

951

Piotr Suchowiecki

LKT Wyczół Gościeradz

Yamaha

5

2:55.226

3

26

36

Janusz Behrendt

GAMK Gdańsk

Honda

5

2:55.931

5

27

121

Dariusz Kałuziński

NZ

Yamaha

6

3:04.904

3

28

42

Błażej Podbielski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

5

3:07.304

5

29

72

Jarosław Ziemacki

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

6

3:10.653

2